12.10.2017

Ve čtvrtek, 12. října 2017, byla za přítomnosti generálního ředitele pojišťovny Slavia Karla Weissera a majitele finanční skupiny SPGroup, a.s. Pavla Sehnala slavnostně otevřena nová pobočka pojišťovny Slavia v Kolíně. Pojišťovna Slavia tak pokračuje v budování své pobočkové sítě. Nové zastoupení je i v Mladé Boleslavi. Regionální působnost pojišťovny Slavia se tak rozšíří na 11 míst po celé České republice. Změny adresy a rozšíření se dočkala i pardubická pobočka.
Slavia pojišťovna posiluje své pozice v Kolíně. „Střední Čechy je pro Slavia pojišťovnu region s velkým potenciálem. Zaměřit bychom se chtěli na nabídku produktů pro běžné klienty i speciální druhy pojištění pro firemní zákazníky,“ prohlásil Jan Vlček, obchodní ředitel Slavia pojišťovny.
Pobočka v Kolíně byla otevřena v ulici Legerova 21. Nová mladoboleslavská pobočka působí na adrese Tř. Václava Klementa 209. Obyvatelé obou měst tak budou mít nově možnost konzultovat se zástupci pojišťovny poptávky po tradičních pojistných produktech: pojištění majetku, zdraví, pojištění odpovědnosti, cestovní pojištění, autopojištění či zdravotní pojištění cizinců. Připraveny jsou i speciální produkty, například pojištění bezkrevní léčby nebo pojištění psů a koček. Na pobočky se budou moci obracet také podnikatelé a firmy, které nejčastěji využívají pojištění majetku, strojů a elektroniky, živelní a vodovodní pojištění, pojištění odpovědnosti, nebo další druhy pojištění šité podnikatelům na míru.
„Slavia pojišťovna je dynamicky se rozvíjející společností, postupné rozšiřování poboček v regionech je tedy logickým krokem. Prozatím jsme v uvedených lokalitách působili prostřednictvím obchodních partnerů a jejich kontaktních míst. Díky přítomnosti poboček budeme nyní schopni mnohem lépe vyhovět potřebám našich klientů,“ říká Jan Vlček, obchodní ředitel Slavia pojišťovny.
Kromě 11 poboček se může veřejnost obrátit také na víc jak 80 kontaktních míst, jejichž seznam je podle jednotlivých regionů dostupný na odkazu:
http://www.slavia-pojistovna.cz/cs/pobocky/