PŘEDSTAVENÍ

Skupina SPGroup a.s. patří mezi nejvýznamnější finanční skupiny v České republice. Spravuje aktiva v hodnotě více než 5 miliard korun a formou holdingového uspořádání sdružuje přes 71 firem z různých oblastí podnikání. Mezi nejdůležitější oblasti, ve kterých SPGroup působí, patří průmysl, pojišťovnictví, obchod s cennými papíry, realitní a developerská činnost a služby (výstavnictví, hotelnictví a provoz aquaparku).

K nejvýznamnějším dceřiným společnostem patří výstaviště v Letňanech PVA EXPO, aquapark a hotel Aquapalace Praha v Čestlicích, pojišťovna Slavia, Obchodní tiskárny Kolín, Elektroporcelán v Lounech, či provozovatel hotelů Golden Apple Hotels.

Skupina SPGroup a.s. se zaměřuje na zvyšování hodnoty stávajících podniků, ale také na hledání nových příležitostí a zajímavých projektů v oblastech podnikání, ve kterých již dlouhodobě působí. Za úspěchem SPGroup stojí více než 25 let zkušeností, profesionality a tvrdé práce vedení společnosti v čele s jejím zakladatelem a vlastníkem Pavlem Sehnalem.