17. 2. 2017

Aquapalace Resort Prague připravil pro klienty SPA & Wellness na začátek roku příjemné překvapení v podobě nového Tea baru, ve kterém budou moci relaxovat v okouzlujícím prostředí vybaveném luxusním designovým nábytkem a vychutnat si výjimečnou chuť prémiových čajových směsí světoznámé značky Kuzmi Tea.
„Aby si u nás naši klienti mohli ještě více vychutnat onen blahodárný svět krásy a relaxace, který jim u nás nabízíme, připravili jsme pro ně tuto novou relaxační místnost, kde se po uvolňující masáži či kosmetické proceduře budou moci doslova ponořit do světa výjimečných chutí a vůní a ještě déle relaxovat u některého z mnoha desítek prémiových čajů připravovaných z těch nejvybranějších směsí,“ říká manažerka SPA & Wellness Zuzana Škoríková.
V novém Tea baru si budou moci klienti vychutnat zejména novou řadu čajů Kusmi Tea s příhodným názvem Wellness, která má prokázané pozitivní účinky na lidské zdraví a organismus. „Patří sem např. směs jihoamerického povzbuzujícího čaje maté, zeleného čaje a citronové trávy pro očistu i osvěžení těla s názvem Detox. Čajová směs BB Detox přezdívaný „nápoj krásy“ má zase blahodárné účinky na bezchybný vzhled a hydrataci pleti. Pro povzbuzení smyslů jsou tu výtečné směsi černého čaje s kořením jménem Sweet Love nebo Boost, v němž maté a zelený čaj doplňují tóny skořice, zázvoru a bergamotu. A to není zdaleka vše,“ láká k ochutnávce sortimentu nového Tea baru Zuzana Škoríková.
Nový Tea bar je již plně v provozu a je otevřen denně od 9:00 do 21:00 hodin. Je určen zejména klientům SPA & Wellness, jehož je součástí. „Najdete ho jen pár kroků od recepce našeho SPA. Díky tomu bude moci sloužit i pro komfortnější odbavení přicházejících klientů, kteří zde budou moci pohodlně počkat na svoji proceduru,“ dodává Zuzana Škoríková.