Praha, Česká republika – Nově založená společnost TA FIRO Travel, a.s., která byla oficiálně zaregistrována 9. března 2023 a zahájila svou činnost 31. ledna 2024, představuje nadějný přírůstek na dynamický trh cestovního ruchu v České republice. S ambicemi revitalizovat domácí turismus se zaměřuje na propagaci pobytů v České republice a jejím nejbližším okolí. TA FIRO Travel, a.s. je odhodlána přitáhnout pozornost k místním destinacím a nabídnout unikátní zážitky ve známých i méně objevovaných koutech země.

Pod křídly silného partnera, české finanční skupiny SPGroup a.s., která patří mezi nejvýznamnější finanční subjekty v zemi a spravuje aktiva v hodnotě přes 5 miliard korun, má TA FIRO Travel, a.s. pevný základ pro svůj růst a rozvoj. SPGroup a.s., která sdružuje více než 71 firem z různých oblastí podnikání, včetně hotelnictví a služeb, poskytuje společnosti TA FIRO Travel, a.s. unikátní příležitosti pro synergii a inovaci v nabídkách služeb.

Zásadním prvkem, který podtrhuje důvěryhodnost a spolehlivost TA FIRO Travel, a.s., je její pojištění proti úpadku u renomované pojišťovny Slavia pojišťovna, a.s. Toto strategické rozhodnutí zajišťuje, že veškeré služby a produkty nabízené společností jsou plně kryty.

V důsledku převzetí obchodní značky a části pohledávek v zahraničí od cestovní kanceláře Firo-tour a.s., která vyhlásila úpadek v roce 2021, zdůrazňuje TA FIRO Travel, a.s. svůj závazek k poskytování spolehlivých a kvalitních služeb. Slavia pojišťovna, patřící do skupiny SPGroup, již prokázala svou schopnost rychle a efektivně řešit náročné situace tím, že odškodnila všechny poškozené klienty Firo-tour a.s..

TA FIRO Travel, a.s. nabízí širokou škálu pobytových balíčků, které jsou pečlivě sestaveny z kvalitních a prověřených ubytovacích kapacit, a to jak na území České republiky, tak i v sousedních zemích. Společnost klade důraz na podporu lokálního cestovního ruchu a přispívá k oživení ekonomiky regionů tím, že představuje turistům nové i tradiční destinace plné kultury, přírodních krás a historického dědictví.

Jako nový hráč na trhu přichází TA FIRO Travel, a.s. s čerstvými nápady a přístupy, které obohacují český cestovní ruch. S podporou SPGroup a.s. a využitím široké sítě spojených služeb a zázemí, které skupina nabízí, se TA FIRO Travel, a.s. stává slibným jménem ve světě cestování, připraveným poskytnout svým klientům nezapomenutelné zážitky.

Zapsaná v Obchodním rejstříku a vedená Městským soudem v Praze, je TA FIRO Travel, a.s., připravena psát novou kapitolu v historii českého cestovního ruchu a nabízet jedinečné služby, které oživují tradiční i skryté klenoty České republiky a jejího okolí.

Pro bližší informace o nabídkách a službách navštivte webové stránky TA FIRO Travel, a.s.