29.6.2018

V pátek, 29. června 2018, převzala společnost ABF stoprocentní podíl ve společnosti Incheba Expo Praha, která organizuje veletrhy v areálu v Holešovicích. Pod společnost ABF tak přechází skupina veletrhů včetně dvou největších veletrhů Holiday World a Pragodent.
,,Praha by se měla zařadit mezi silná evropská města s bohatým veletržním programem a naše akvizice společnosti Incheba Expo Praha a její budoucí rozvoj by k tomu měly napomoci.” sdělil k oznámené transakci Ing. Pavel Sehnal, předseda představenstva společnosti ABF.
Společnost ABF již přes 10 let vlastní finanční skupina SPGroup a.s. Pavla Sehnala. Za tuto dobu se z letňanského výstaviště stal nejmodernější areál v zemi. Rozšířily se výstavní plochy o 30 procent a zvětšil se počet veletrhů a veletržních akcí z původních 12 na současných 45.
Všechny plánované veletrhy proběhnou pod novým majitelem v původních termínech. Kromě veletržních akcí plánuje ABF pořádat v Holešovicích i akce kulturní. Od nové akvizice si ABF slibuje také rozšíření spolupráce s Hlavním městem Praha, o kterou dlouhodobě usiluje.