21.8.2018

Mezi významné partnery oslav 115. výročí založení legendární značky Harley-Davidson, které proběhly minulý víkend v Praze, se zařadila i Slavia pojišťovna. Vedení pojišťovny se rozhodlo na akci, která přivítala více než 60.000 motocyklů a přes 100.000 návštěvníků, akcentovat především bezpečnost motorkářů. „Klademe veliký důraz na bezpečnost jak za volantem, tak za řídítky motocyklů. Náš tým proto v průběhu oslav propagoval mezi motorkáři nejen produkty Slavia pojišťovny, ale také radil jak tuzemským, tak i zahraničním návštěvníkům holešovického Výstaviště v problematice bezpečné jízdy,“ řekl k mezinárodní akci Václav Geletič, produktový manažer Slavia pojišťovny.

Kromě prevence seznamoval motorkáře tým pojišťovny také s produkty, bez kterých se dnes už aktivní motorista neobejde. „Obvykle se řidiči domnívají, že je jen povinné ručení, které je v podstatě stejné všude a jen se liší cenou. Upozorňovali jsme motorkáře na fakt, že i v jeho rámci si mohou sjednat různé typy s rozdílným plněním, od základního, přes balíček Jistota až po prémiové pojištění Jubileum. Stejně tak jsme majitelé harleyů seznámili s výhodami našich ostatních produktů a připomněli, jak je důležité mít i pro krátké vyjížďky do zahraničí cestovní pojištění. Jako bonus jsme návštěvníkům nabídli po dobu konání oslav i slevu při on-line pojištění jejich motorek,“doplnil Geletič.

Slavia pojišťovna je velmi často partnerem právě motoristických veřejných akcí, vynakládá finanční prostředky na prevenci v oblasti bezpečnosti chodců na silnici. „Cítíme potřebu stále chodce a motoristy seznamovat se zásadami bezpečného pohybu na silnicích. Proto jsme se zúčastnili oslav H-D, právě proto se tolik věnujeme prevenci. Neorientujeme se však pouze na motoristickou veřejnost, bezpečnost a ochrana zdraví je naší prioritou a proto jsme například smluvním partnerem Horské služby ČR a podílíme se i na jejích akcích pro veřejnost,“ uved Václav Geletič s tím, že nyní Slavia pojišťovna zvažuje podporu dalších podobných akcí se zaměřením na motorkáře.